Sneyers

Last Viewed
Bewaard
Tel:
E-mail:
Vind ons op:
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Nieuwe MINI's
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Tweedehands
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Service
Ma 09:00 - 18:30
Di 09:00 - 18:30
Woe 09:00 - 18:30
Do 09:00 - 18:30
Vr 09:00 - 18:00
Za 09:00 - 16:00
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma 07:30 - 18:30
Di 07:30 - 18:30
Woe 07:30 - 18:30
Do 07:30 - 18:30
Vr 07:30 - 18:00
Za 09:00 - 16:00
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Het systeem is op dit moment niet beschikbaar!
Kies een MINI dealer Kies een MINI dealer Locatie niet gevonden Te veel resultaten. Geen resultaten gevonden A required direction request parameter is missing. Het adres ligt buiten het toegelaten gebied De MINI dealer locator is niet beschikbaar op dit moment. Probeer later opnieuw Selecteer een MINI dealer Kies een MINI dealer Too long Please choose a MINI dealer outlet id. Te lang Too short
Je voorkeursdealer wordt tijdelijk bewaard, je moet inloggen om hem permanent op te slaan.
Would you like to replace {{preferredDealer.name}} with {{newFavouriteDealer.name}} as your saved MINI dealer?

Dank u!

Voortgaan

mini.

Contact & team :

verkoop.

Maandag - Donderdag : 9u - 18u30

Vrijdag : 9u - 18u 

Zaterdag : 9u - 16u

Zondag en feestdagen : Gesloten

naverkoop.

Maandag - Donderdag : 7u30 - 18u30

Vrijdag : 7u30 - 18u00

Zaterdag : 9u - 16u (permanentie)

Zondag en feestdagen : Gesloten 

MINI Ambassadrice

Tine Mathues
Tel: 014 49 00 29
Fax: 014 23 09 65
E-Mail: Tine.Mathues@sneyers.net.mini.be 

Service Advisor

Ales Nesladek
Tel: 014 49 00 34
Fax: 014 23 09 65
E-Mail: Ales.Nesladek@sneyers.net.mini.be 

Contactpersoon Fleet - B2B

Nissim Verbist
Tel: 0491 62 90 22
Fax: 014 23 09 65
E-Mail: nissim.verbist@sneyers.net.bmw.be 

Verkoopverantwoordelijke

Erik Vanslembrouck
Tel: 014 49 00 25
Fax: 014 23 09 65
E-Mail: Erik.Vanslembrouck@sneyers.net.bmw.be 

Verkoopadministratie

Nancy Ooms
Tel: 014 49 00 32
Fax: 014 23 09 65
E-Mail: Nancy.Ooms@sneyers.net.mini.be 

Product Genius

Ales Nesladek E-Mail: ales.nesladek@sneyers.net.bmw.be

MINI magazijn

Tom Olieslagers
Tel: 014 49 00 36
Fax: 014 23 09 65
E-Mail: Tom.Olieslagers@sneyers.net.bmw.be 

Technieker

Yens Siongers
Tel: 014 49 00 49
Fax: 014 23 09 65
E-Mail: info@sneyers.net.mini.be 

Carrosserie MINI

Bert Fillee
Tel: 014 49 00 40
Fax: 014 23 09 65
E-Mail: Bert.Fillee@sneyers.net.bmw.be 

Technieker

Hendrik Schmits
Tel: 014 49 00 49
Fax: 014 23 09 65
E-Mail: info@sneyers.net.mini.be 

   

   

Concessiehouder

Filip Sneyers
Tel: 014 49 00 26
Fax: 014 23 09 65
E-Mail: Filip.Sneyers@sneyers.net.bmw.be 

Operationeel directeur

Peggy Viskens
Tel: 014 49 00 49
Fax: 014 23 09 65
E-Mail: Peggy.Viskens@sneyers.net.bmw.be