Last Viewed
Bewaard
MINI Sneyers
Toekomstlaan 12
Herentals 2200
Vind ons op:
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Nieuwe MINI's
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Tweedehands
Beschikbaar
Niet beschikbaar
Service
Ma 09:00 - 18:30
Di 09:00 - 18:30
Woe 09:00 - 18:30
Do 09:00 - 18:30
Vr 09:00 - 18:00
Za 09:00 - 16:00
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten
Ma 07:30 - 18:30
Di 07:30 - 18:30
Woe 07:30 - 18:30
Do 07:30 - 18:30
Vr 07:30 - 18:00
Za 09:00 - 16:00
Zo Gesloten
Feestdag Gesloten

mini.

Contact & team :

verkoop.

Maandag - Donderdag : 9u - 18u30

Vrijdag : 9u - 18u 

Zaterdag : 9u - 16u

Zondag en feestdagen : Gesloten

naverkoop.

Maandag - Donderdag : 7u30 - 18u30

Vrijdag : 7u30 - 18u00

Zaterdag : 9u - 16u (permanentie)

Zondag en feestdagen : Gesloten 

Tine Mathues

MINI Ambassadrice

Tine Mathues
Tel: 014 49 00 29
E-Mail: Tine.Mathues@sneyers.net.mini.be 

Nissim Verbist

Contactpersoon Fleet - B2B

Nissim Verbist
Tel: 0491 62 90 22
E-Mail: nissim.verbist@sneyers.net.bmw.be 

Ales Nesladek

Service Advisor

Ales Nesladek
Tel: 014 49 00 34
E-Mail: Ales.Nesladek@sneyers.net.mini.be 

dam Image

Verkoopverantwoordelijke

Erik Vanslembrouck
Tel: 014 49 00 25
E-Mail: Erik.Vanslembrouck@sneyers.net.bmw.be 

Nancy Ooms

Verkoopadministratie

Nancy Ooms
Tel: 014 49 00 32
E-Mail: Nancy.Ooms@sneyers.net.mini.be 

Ales Nesladek

Product Genius

Ales Nesladek E-Mail: ales.nesladek@sneyers.net.bmw.be

Tom Olieslagers

MINI magazijn

Tom Olieslagers
Tel: 014 49 00 36
E-Mail: Tom.Olieslagers@sneyers.net.bmw.be 

Yens Siongers

Technieker

Yens Siongers
Tel: 014 49 00 49
E-Mail: info@sneyers.net.mini.be 

Bert Filee

Carrosserie MINI

Bert Fillee
Tel: 014 49 00 40
E-Mail: Bert.Fillee@sneyers.net.bmw.be 

dam Image

Technieker

Hendrik Schmits
Tel: 014 49 00 49
E-Mail: info@sneyers.net.mini.be 

Filip Sneyers

Concessiehouder

Filip Sneyers
Tel: 014 49 00 26
E-Mail: Filip.Sneyers@sneyers.net.bmw.be 

Peggy Viskens

Operationeel directeur

Peggy Viskens
Tel: 014 49 00 49
E-Mail: Peggy.Viskens@sneyers.net.bmw.be